
2026 Tahoe Pontoons 2385 LTZ Cruise Rear Bench 25" SP
$58,995
MSRP: $81,879.00 | Your Savings: -$22,884.00
Description
8.5ft Wide w/25" TubesIncludes:SUZUKI 200HP 4-STROKEFuel InjectionPower TiltMooring CoverSport Performance PackageIn Tube StoragePlatinum EditionGarmin 52CV USBlue Ice Lighting PackageFloor MattingPrivacy Station25in TransomColor Package-White Flake/Black WallsBlack CanvasCream Interior PackageUltrafine Cream White, Ultrafine Koolfab Cognac, Koolfab Black AccentCharcoal Seat CladdingRiptide Dune FlooringCruise Rear Bench Seating(2) Chaise LoungesRotocast ConsoleTablePort Side EntryRear Walk Around DeckRear Entry w/Boarding Ladder
Specifications
| Manufacturer | Tahoe Pontoons |
| Model | 2385 LTZ Cruise Rear Bench 25" SP |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 773824 |
| Primary Color | White Flake/Black |
| Trim Color | Cream White |
| VIN | 773824 |
| Condition state | Excellent |
| # of Engines | 1 |
| Beam | 8' 6" |
| Engine Make | Suzuki |
| Engine Model | DF200ATX |
| Engine Type | Outboard 4 Stroke |
| Fuel Type | Gas |
| Horsepower | 200 |
| Hull Material | Aluminum |
| Max Draft | 1' 0" |






















