
2026 Tahoe Pontoons 2385 LTZ Rear Fish 25" SP
$52,995
MSRP: $73,634.00 | Your Savings: -$20,639.00
Description
8.5ft Wide w/25" TubesIncludes:SUZUKI 150HP 4-STROKEFuel InjectionPower TiltMooring CoverSport Performance PackageIn Tube StorageGarmin 72SC USFloor MattingPrivacy StationAft Fishing Chair SlidersHalf Front Gate25in TransomColor Package-Blue WallsBlue CanvasCognac Interior PackageLeon Cognac, Leon Cream White, Navy AccentBrushed Bronze Seat CladdingRiptide Dune FlooringRear Fish Seating(2) Chaise LoungesRotocast ConsoleTablePort Side EntryRear Walk Around Deck(2)Rear Entry w/Boarding Ladder
Specifications
| Manufacturer | Tahoe Pontoons |
| Model | 2385 LTZ Rear Fish 25" SP |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 772014 |
| Primary Color | Blue |
| Trim Color | Cognac |
| VIN | 772014 |
| Condition state | Excellent |
| # of Engines | 1 |
| Beam | 8' 6" |
| Engine Make | Suzkuki |
| Engine Model | DF150ATX |
| Engine Type | Outboard 4 Stroke |
| Fuel Type | Gas |
| Horsepower | 150 |
| Hull Material | Aluminum |
| Max Draft | 1' 0" |























