
2026 Tahoe Pontoons 2385 GEOfish Rear Fish 25" SP
$62,995
MSRP: $90,536.00 | Your Savings: -$27,541.00
Description
8.5ft Wide w/25" TubesIncludes:SUZUKI 200HP 4-STROKEFuel InjectionPower TiltMooring CoverSport Performance PackageIn Tube StorageGarmin 72SV USOntario Steering WheelMood LightingDual Battery ManagementFloor MattingPrivacy StationSport Low Back w/Arms Captains Chair(2) Sport Low Back Aft Fishing ChairsHalf Front GateColor Package-Charcoal Metallic WallsCharcoal CanvasSilver Interior PackageLeon Silver, Impulse Blue AccentCharcoal Seat CladdingRiptide Shadow FlooringRear Fish Seating(2) Chaise LoungesRotocast ConsoleTablePort Side EntryRear Walk Around Deck(2)Rear Entry w/Boarding Ladder
Specifications
| Manufacturer | Tahoe Pontoons |
| Model | 2385 GEOfish Rear Fish 25" SP |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 775572 |
| Primary Color | Charcoal |
| Trim Color | Grey |
| VIN | 775572 |
| Condition state | Excellent |
| # of Engines | 1 |
| Beam | 8' 6" |
| Engine Make | Suzuki |
| Engine Model | DF200ATX |
| Engine Type | Outboard 4 Stroke |
| Fuel Type | Gas |
| Horsepower | 200 |
| Hull Material | Aluminum |
| Max Draft | 1' 0" |





















